הפוקידע הישראלי הראשון - מתחילים לעבוד, הנוסחה המלאה להמצאת פוקימון ישראלי

ברוכים הבאים לפרויקט הגדול של יצירת הפוקידע הישראלי הראשון

כפי שאתם יודעים בכל משחק של פוקימון המחוז עליו מגיעים מבוסס על מדינה או מקום בעולם, ארבעת המחוזות הראשונים קנטו, ג'וטו, הואן וסינו בוססו על מקומות ביפן, ואילו יונובה המחוז החדש מבוסס ברובו על ארצות הברית ובעיקר ניו-יורק, גם במשחק החדש שעתיד לצאת פוקימון X Y המחוז יהיה מבוסס על מדינה בעולם שזו על פי הנראה תהיה צרפת.
ואני חשבתי למה לא כדי לעשות פוקדע שמבוסס על ישראל, הכוונה שלי למה לא לעשות פוקימונים שמבוססים על חיות הנמצאות במדינה, צמחים הגדלים רק במדינה שלנו, על אגדות שקשורות לעם שלנו.
ולכן נפתח הפרויקט הזה,  מטרת הפרויקט היא ליצור לפחות בין 50 ל100 פוקימונים הקשורים למדינה ולעם שלנו המבוססים על דברים שקשורים למדינה ולעם שלנו.

אז איך יעבוד הפרויקט?

כל מי שיש לו רעיון לפוקימון מסוים יוכל לכתוב אותו פה או אפילו לצייר את הפוקימון אותו הוא המציא ולפרסם כאן, אני אקח חלק מלא בפרויקט בהפיכת הרעיונות שתציעו או הציורים של הפוקימונים שתצרו לפוקימונים אמיתיים.
את הפייקים שתצרו תצרו על פי נוסחה פשוטה מאוד שכתובה כאן  ותפרסמו כאן תיאורים של הפוקימונים שיצרתם או אפילו ציורים שלהם.
בכל ערב אני אפרסם כאן בפוסט חדש את הפוקימונים המוכנים וכל יום נתקרב יותר ויותר לבניית הפוקדע!

הנוסחה להמצאת פוקימונים הישראליים!

אנחנו חייבים לפעול על פי הנוסחה הזו כדי שהפוקימונים יהיו קשורים למדינה ולעם שלנו.
הפוקימון חייב להיות מבוסס על החי והצומח הנמצא בישראלי  - הנה רשימה פורטל של ויקיפדיה בתוכו יש רשימות של כל החי והצומח בישראל שעל פיהם תבססו את הפוקימון שלכם: פורטל החי והצומח
בנוסף אפשר לבסס את הפוקימון על המצאות ישראליות  הנה קישור לאתר עם כל ההמצאות הישראליות:המצאות ישראליות
ואפשר גם לבסס את הפוקימונים על אגדות הקשורות לעם שלנו, כמו למשל חיות אשר הופיעו בתנך או יצורים מסוימים זה יהיה נחמד
הנה קישור לאגדות יהודיות אפשר להוציא מהסיפורים רעיונות לפוקימונים כמו לדוגמא אם הופיע באגדה הזו סוג של חיה אשר קשורה עליה :אגדות יהודיות
הנה מאגר של חיות אשר הופיע בתנך :חיות אשר הופיעו בתנך

כיצד מרכיבים פוקימון מקורי?

כדי לעזור לכם להמציא פוקימונים כמה שיותר מקוריים אני אתן לכם כמה דוגמאות מעולם הפוקימון של איך בונים פוקימון מקורי כל אחד יכול לקחת איזה דוגמה שהוא רוצה להרכבת הפוקימון.

חיה + חפץ = פוקימון

זו הנוסח הראשונה רוב הפוקימונים מבוססים גם על חיה וגם על חפץ ששלבו בניהם, הנה כמה דוגמאות
Spr 5b 388.png

גרוטל לדוגמא מבוסס על צב ועל קסדה של פועלים ששלבו בניהם הקסדה הזו הפכה להיות השריון שעל גבו.


Tympole

טימפולי מבוסס על ראשן ועל אוזניות שחברו יחדיו.
חיה + צמח (פירות או ירקות)  = פוקימון

חלק מהפוקימונים מבוססים גם על השילוב בין חיה לצמח או פרי או ירק  והנה כמה דוגמאות
Spr 5b 001.pngבלבאזור לדוגמא מבוסס על השילוב שבין צפרדע לבין של של פקעת או בצל.

באותה מידה אתם יכולים לקחת חיה מן החיות הנמצאות במדינה ולשלב אותה עם צמח הגדל בישראל או חפץ שהמציאו במדינה שלנו.


טופס הפוקימון

זה הטופס שאותו תמלאו שבו תפרטו איך נראה הפוקימון שאתם יצרתם כדי שאוכל לצייר אותו  כמו שאתם הייתם רוצים שהוא יראה, הטופס:
שם: (לא חובה אבל רק אם אתם רוצים)
על מה הוא מבוסס (על איזה חיה, צמח, חפץ או אגדה ביססתם את הפוקימון שלכם, הביסוס חייב להיות על פי הנוסחה להמצאת הפוקימונים הישראלים)
איזה סוג הוא : (עשב, אש, מים ועוד, אתם בוחרים רק תנסו להיות מקוריים)
תיאור (תראו איך הפוקימון נראה, צבע, צורה, מבנה, כל מה שיכול לתאר את המראה שלו כדי שאני אכול לצייר אותו בדיוק כמו שדמיינתם)
ציור של הפוקימון : (זה לא חובה אבל מומלץ מאוד, אתם לא חייבים להיות הציירים הכי מוכשרים אבל אשמח אם תוסיפו ציור של הפוקימון שמראה איך הוא נראה, זה יראה שאתם רוצים לשתף פעולה בפרויקט באופן מלא ובכלל זה יהיה מאוד נחמד)
מה מאפיין את הפוקימון שלכם (זה גם לא חובה אבל גם יוסיף מאוד ליצירת הפוקימון עצמו, כמו שאתם יודעים כל פוקימון מאופיין באיזה תכונת אופי או משהו כזה, כמו למשל הוא משנה צבע לפי עונות כמו דירלינג או שהוא כל הזמן אוהב לאכול כמו מאנצ'לאקס, אם כבר כתבתם מה המאפיין אותו נסו שזה יהיה מקורי)

הפרויקט הוא זמני כרגע

בגלל שאני לא יודע עד כמה הפרויקט יכול להצליח כרגע הוא הזמני והוא יפעל השבוע לניסיון אם אכן יהיה שיתוף פעולה מלא הפרויקט יישאר, בואו ננסה לפחות ליצור 50 פוקימונים זה היה לכיף וזה יהיה נחמד.
בכל ערב יפורסמו מספר פוקימונים מוכנים על פי הרעיונות שלכם, את טפסי הפוקימון תפרסמו או כתגובה לפוסט עצמו ואני מקווה אולי אני אפתח צ'אט שנוכל לדבר בו ככה תוכלו לפרסם כבר שם.80 comments:

 1. שם:
  על מה הוא מבוסס:על מגן דוד
  איזה סוג הוא :מים ואוויר
  תיאור:נראה לי שתבין לפי הציור

  ציור של הפוקימון : שם: (לא חובה אבל רק אם אתם רוצים)
  על מה הוא מבוסס (על איזה חיה, צמח, חפץ או אגדה ביססתם את הפוקימון שלכם, הביסוס חייב להיות על פי הנוסחה להמצאת הפוקימונים הישראלים)
  איזה סוג הוא : (עשב, אש, מים ועוד, אתם בוחרים רק תנסו להיות מקוריים)
  תיאור (תראו איך הפוקימון נראה, צבע, צורה, מבנה, כל מה שיכול לתאר את המראה שלו כדי שאני אכול לצייר אותו בדיוק כמו שדמיינתם)
  ציור של הפוקימון : [url="http://jpg.co.il/view/513af00107ed2.jpg/"][img]http://srv1.jpg.co.il/2/513af00107ed2.jpg[/img][/url]
  מה מאפיין את הפוקימון שלכם:הוא מסוגל לעוף בעזרת סחרור וללכת בגלגול של עצמו

  השבמחק
 2. אנונימי אשמח אם תשקיע יותר במקוריות של הפוקימון עצמו או ברעיון כי כרגע זה סתם מגן דוד עם פרצוף מוזר ואי אפשר לבסס על דבר כזה פוקימון סתם ככה אני אנסה לקחת את הרעיון שלך בתור תבנית לפוקימון הראשון שנכין כאן אבל בבקשה בפעם הבא תהיה מקורי כי אז יוצא שאני עושה את כל העבודה בשבילך ואתה בעצם כאילו לא תרמת כלום

  השבמחק
 3. אוקי הנה הרעיון שלי:פוקימון גוליית.
  סוגים לחימה ומתכת.
  תיאור חיצוני:
  גדול מאוד.מכוסה במתכות בצבעים ארד וכסף.הפנים אינם חשופות אך ישנה נקודה אדומה באמצע פניו.בעל רגליים דמויות רגלי סוס(כמחווה לסוסי מלחמה).זרועות גדולות מאוד ושריריות.
  תיאוד פוקידע:
  _____-פוקימון הגוליית הוא פוקימון גדול וחזק ביותר.לפוקימון הגוליית יש הגנה פיסית והתקפה פיסית מהגבוהות מבין הפוקימונים.עם זאת,המהירות והחיים שלו נמוכים ביותר.פוקימון הגוליית נוהג להסתובב בגדודים גדולים.אחוז הזכרים בין פוקימוני הגוליית עומד על 90%.לפי האגדה,פוקימון הגוליית רגיש מאוד בנקודה האדומה במצחו ומכות אף קטנות בה יפגעו בו קשות ואף מסוגלות להביא למותו.
  זהו,זה הפוקימון.אני לא צייר מוכשר אז תצטרך להתמודד עם זה לבד...
  בברכה,
  kai

  השבמחק
 4. שם:???
  על מה הוא מבוסס:חרדון סיני(נפוץ ליד הים התיכון)
  איזה סוג הוא:מים/אבן
  תיאור:פוקימון החרדון הסיני שוכן ליד ימים ואגמים.הוא מרבה לשחות במים ולהסתובב לאורך חופים וגדות אגמים.צבעו הוא חום/אפרפר.בעונות הרבייה צבעו נעשה כחול עז ומסת גופו משתלשת.לפוקימון זה תחום טריטוריה גדול ביותר והוא יגן על תחום זה בכל מחיר.לפוקימון יש זרועות המורכבות אך ורק מאצבע ארוכה אחת ועליה טופר אימתני.
  אני גם חושב שצריכה להיות לו התפתחות או שניים...
  ב"יאללה!קדימה!תציעו גם אתם רעיונות!",
  kai

  השבמחק
 5. שם: ___________
  מבוסס על מצה עגולה.
  סוג: עשב.
  _______ נפוץ בערים. הוא פוקימון העשב הראשון שנוצר על ידי האדם. צבעו הוא חום בהיר, ויש לו רגליים קצרות מאוד המסתיימות בשני טפרים לא חדים. פניו הן פנים של כלב שהיית רוצה ללטף. הוא מתפתח לפוקימון גדול יותר, מצה מרובעת, שטפריו התחדדו. צבעו שחור, פניו הופכות לפני טורף אחזרי, או פני קניבל, והוא מקבל את סוג האופל. הדרך לפץח אותו היא לתת לו אבן אש כהלד אייטם ולהעלות אותו רמה. הוא ישרף ויעלה עשן קודם, אבל לא לפחד.

  השבמחק
 6. אוקי-רעיון חדש מהניילונים:
  שם:???
  על מה הוא מבוסס:רחם,סלע,גנב/שודד
  סוג:מעופף/אבן
  תיאור:פוקימון הרחם הוא פוקימון ייחודי וחזק ביותר.??? נראה כציפור גדולה עשוייה מאבנים אפורות ושחורות.מוטת הכנפיים של ??? היא עצומה,2.7 מטרים.לפוקימון הרחם יש מקור סלעי חד וקשה ביותר.פוקימון הרחם הוא פוקימון גנב שאוהב לגנוב דברים מיצורים שונים.סביב פניו של פוקימון זה יש סימן דמוי מסיכת סקי בדומה לגנבים.פוקימון זה ידוע בשל טפריו החדים איתם הוא נוהג לגנוב מפוקימונים.אומרים שכאשר פוקימון זה אוחז בחפף,עקב אחיזתו ועקשנותו,לא ישחרר חפץ זה לעולמים.
  מה אתם אומרים?
  ברעיון חדש,
  kai

  השבמחק
 7. שם:
  על מה הוא מבוסס: על הטלאי הצהוב שהיהודים בשואה היו לובשים.
  סוג: רוח
  תיאור: ____ הוא פוקימון צהוב וגדול עם מבט עצוב שלא עוזב את הפרצוף שלו. הוא נוהג להסתובב בבתי קברות. רוב האנשים חושבים שהוא פוקימון יחיד מסוגו, בגלל שאף פעם לא רואים שניים מהם ביחד. אחת האגדות שמספרים עליו הוא שבכל פעם שיהודי נהרג, הוא מופיע מעליו ולוקח את הנשמה שלו. ורק האנשים שהיו נוכחים במוות שלו יכולים לראות אותו. אנשים מפחדים ממנו מאוד, למרות שהוא אף פעם לא הזיק לאף אחד. יש אנשים שבגלל צורתו מקשרים אותו לstavid ובטוחים שהוא אותו פוקימון, רק בצורה אחרת.

  השבמחק
 8. עוד רעיון-פוקימון שמבוסס עךל הסיפור של דוד,הצרעה והעכביש:http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%95%D7%93_%D7%95%D7%94%D7%A6%D7%A8%D7%A2%D7%94_%D7%95%D7%94%D7%A2%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9
  שם:???
  על מה הוא מבוסס:צרעה,עכביש
  סוג:חרק/רעל
  תיאור:???-פוקימון התועלת-הוא מיוחד במינו.במראהו החיצוני הוא דומה למין שילוב מוזר בין עכביש וצרעה.הצבעים השולטים בגופו הם סגול ושחור.הגוף עצמו הוא כשל צרעה ובעל כנפיים,אך הרגליים והפנים הם כפני עכביש.פוקימון זה נוהג להראות כעצלן מאוד וחסר תועלת,אך בפועל הוא עובד שעות רבות ומתחזק מאות צאצאים ומספר רב של קינים.פוקימון זה חי בהדדיות עםן מספר רב שךל פוקימונים אחרים ומשתדל מאוד לתמוך לטפל באחרים.ההדידיות הנראית ביותר שלו היא עם הפוקימון דוומאב.הוא נוהג להרחיק מצאצאי דאוומב אויבים.
  אוקי,זה עוד אחד(אחרי הכישלון האחרון)
  בתיקון,
  kai

  השבמחק
 9. שם:סיטיל [שילוב של סיס וטיל]
  מבוסס על:קיפת ברזל וסיס בית
  סוג:מעופף/אש
  תיאור: סיטיל הוא פוקימון יחסית קטן אבל מהיר ומדויק הוא יכול לפגוע במטרה במרחק קילומטרים ממנו הסיטיל הם פוקימונים חברותיים והם חיים במושבות קינים באזורים מיושבים לרוב שמספקים את מזונם כשנגמר להם כוח האש וזה קורה אחרי 12 שעות טיסה הסיטיל דואים בעזרת הכנפיים שלהם למושבה שםן הם מחדשים את מלאי הדלק ויכולים לחזור לעוף בין מושבות סיטיל יש קשר קבוע הסיטיל בעל גוף טיל שמקצהו יוצא אש המאפשר לו לעוף סמוך לקצה הבוער יש זוג רגלי ציפור לגוף הטיל מוחברים זוג כנפים ובמקום ראש נפץ יש לסיטיל ראש ציפור

  השבמחק
 10. עוד 2 רעיונות-
  פוקימונים המבוססים על חיות שנכחדו:
  1.שם:???,פוקימון הנמר הנכחד
  על מה הוא מבוסס:נמר,זומבי
  סוג:רוח
  תיאור:???,פוקימון הנמר הנכחד הוא פוקימון מאוד קשוח וחזק.פוקימון הנמר הנכחד הוא בעצם רוח של פוקימון קדמון יותר שקמה לחיים.פוקימון זה דומה בצורתו לנמר בצבע ירוק זוהר ושקוף למחצה.דרך עורו של פוקימון זה ניתן לראות חלקים משלדו.ראשו של פוקימון זה מכוחה כולו בעצמות ואף קצות רגליו וזנבו.פוקימון זה נוהג להלחם עם הפוקימון ???,פוקימון הדוב הנכחד.
  2.שם:???,פוקימוןהדוב הנכחד.
  סוג:רוח
  תיאור:פוקימון הדוב הנכחד הוא פוקימון אגרסבי ביותר.הוא עצמו צבוע כולו באדום בוהק ועורו שקוף למחצה.עצמותיו הנראות לעיתים דרך עורו נצבעו בשחור.ראשו וקצות רגליו מכוסות בעצמות השחורות בגופו.פוקימון זה נוהגלפתוח בתגרות רחבות פרטים כנגד פוקימון הנמר הנכחד.
  זה הכול.רציתי גם פוקימון הרומאי,אבל ויחתקרתי על הרעיון...
  בכפל רעיונות,
  kai

  השבמחק
 11. ושלא תבינו לא נכון,לנמר העצמות כן לבנות...
  והדוב מבוסס על דוב וזומבי...
  וכל הקטע של הרוח שקמה לתחיה נכון גם לדוב...
  בתיקונים,
  kai

  השבמחק
 12. פוקימון עשב לבקשת אליעד:
  שם:???
  על מה הוא מבוסס:חצב,צבי(הצבי הארצישראלי ניזון הרבה מהחצב)
  סוג:עשב
  תיאור:
  פוקימון צבי החצב הוא פוקימון מרשים ואצילי.הוא נפוץ מאוד כמעט בכל מקום ובעיקר בעונות הסתיו.מראהו של צבי בעל חצבים הצומחים במקום קרניו.במקום פרסותיו של הצבי ישנן פקעות חצב.גופו הוא חום-ירוק ובטנו היא בהירה משאר הגוף.רגליו של הפוקימון משובצות פרחי חצב לבנים.
  אוקי,זה הפוקמון.אם מישהו מוצא קישור לעוד סוג בשבילו,זה נהדר.אבל לא נורמל.כבר יש צבי שהוא עשב/נורמל.חשבי על רעל או אדמה ואז נזכרתי שיש מלא משניהם...
  בחיפוש סוג שני(אם צריך),
  kai

  השבמחק
 13. שני פוקימוני דרקון לבקשת אליעד:
  1.
  שם:???
  על מה הוא מבוסס:ראם(דמות מיתולוגית),ראם(חיה),פגסוס
  סוג:דרקון/מעופף
  תיאור:הראם דומה לראם לבן ועצום.האיבר הבולט ביותר בגופו של הראם הוא קרניו הבוהקות באור המסוגל להאיר קילומטרים רבים.נאמר שאורה של חיה זו כה חזק שכל דבר קרוב אליו מלבין לשבוע.עיניו של הראם זוהרות אף הם ומסופר כי הוא מסוגל לראות דרך חפצים.אחוז הנקבות הן 90% ואילו אחוז הגברים עומד על 10% בלבד.מה שמייחד את הזכרים הוא כנפיהם העצומות.על גבו של הראם פס המאיר באורות חזקים.
  היכולת של פוקימון זה נקראת "Super Light" והיא מצמצמת בחצי כל מתקפה מסוג אופל.
  2.
  שם:???
  על מה הוא מבוסס:שמיר(יצור מיתולוגי),תולעת
  סוג:דרקון/רעל
  תיאור:
  הפוקימון העצום הזה נראה כתולעת אדומה ענקים.יש לו שני פרצופים,אחד בכל צד של הגוף.שניהם נראים זועמים תמידית.לפוקימון זה אין כלל הבחנה בין זכרים לנקבות.הדבר המייחד פוקימון זה הוא(מלבד הגודל הקטן באופן מיוחד שלו)העודה שכל מגע ממושך עם פוקימון זה תגרום לתגובות כימיות חזקות והרסניות אצל כל חומר.היכולת של פוקימון זה היא כי כל פוקימון היוצר מגע פיזי עם פוקימון זה 5 פעמים בקרב יאבד שליש מנקודות החיים.יכולת זו תקפה רק פעם אחת כנגד כל פוקימון בקרב אחד.בקרבות כפולים או משולשים היכולת תשפיע רק על אחד הפוקימונים.היכולת לא תפעל אם נקודות ההגנה של הפוקימון היריב כפולה מזו של ???(כוח הגנה העומד על 40).היכולת נקראת "killer Touch".
  מקווה שמשהו מבין הרעיונות הגרועים האלה יעבור את הסלקציה
  בתקווה,
  kai

  השבמחק
 14. ועוד רעיון(בלי קשר למשימות)
  שם:???
  על מה הוא מבוסס:שברירי(שד),אמנון הירדן
  סוג:אופל/מים(השד היה יוצר מתוך המים)
  תיאור:
  ???,צורתו כשל דג בצבע שחור.עיניו גדולות ובעלות צבעים ירוקים כשל קשקשי אמנון.זנבו של ??? מתמשך אחריו ועשוי מים כנהר אך בצבע סגול כהה.סנפיריו של הפוקימון מתמשכים אף הם כנהרות בצבע סגול כהה.סביב פוקימון זה יש הילת עשן דלילה בצבעע כחול/סגול עדין.??? הוא פוקימון לילי.הוא נפוץ במיוחד בלילות כאשר דגים אותו.בנוסף גד ז הוא דג החי אך ורק בנהרות ואגמים.ביום הוא נמצא במעמקים הרחק מהישג אדם ובלילות הוא נמצא קרוב לשפת המים,אורב לפוקימון ואנשים.
  ברעיון,
  kai

  השבמחק
 15. עוד רעיון למעופף(אני לא מפסיק היום)
  שם:???
  על מה מבוססז:דוכיפת,זהבן מחלל(ציפור)
  סוג"נורמל/מעופף
  תיאור:
  פוקימון הדוכיפת הוא פוקימון בגודל בינוני.הפוקימון עצמו צהוב/זהוב וכנפיו והציצית על ראשו שחורות.המקור הוא אדום בוהק.על הכנפיים השחורות של הפוקימון עיטורים זהובים רבים.גופון מוארך מאוד ומסתיים בזנב שחור בעל עיטורים זהובים.פוקימון זה נפוץ ביותר בכל אזור בכל עונות השנה.ליצור זה יש נטייה להפריש ריח רע כאשר הוא מרגיש מאוים ולשיר שירי אזהרה רבים.לששירים של ציפור זאת יש יכולת ליצור חוסר נעימות ואימה בפני אויביו.יכולתו היא "keen eye" והיא מונעת הורדת דיוק.
  ברעיון לאתגר,
  kai

  השבמחק
 16. תוסיף משהו לפוקימון-כשהוא מאוים ורוצה לחזר אחר בן/בת זוג הוא מרשרש בנוצות כל גופו בצורה הרמונית ושר שירים בעוצמה רבה.
  בתוספות,
  kai

  השבמחק
 17. למעופף
  יונה עם עלה של זית בפה סוג מעופף נורמל ויער
  היא יכולה לשת אויבים מרוב היופי שלה
  ניתן למצוא אותה רק בבוקר אם היריב מנסה לברוח היא עוצרת אותו היא חולה על מוזיקה שקטה אבל לא רוק וכאלה חוטפים נזק רציני ממתקפת עלה הזית(מתקפה שהמצאתי)והיא גורמת נזק רציני ליריב כשהיא מתפתחת היא מתפתחת ליונת השלום וחובה לשחרר אותה וזה קורה רק לאחר שהיא נגעה לבן אדם בלב(כלומר גרמה לאהבה)

  השבמחק
 18. למעופף
  יונה עם עלה של זית בפה סוג מעופף נורמל ויער
  היא יכולה לשת אויבים מרוב היופי שלה
  ניתן למצוא אותה רק בבוקר אם היריב מנסה לברוח היא עוצרת אותו היא חולה על מוזיקה שקטה אבל לא רוק וכאלה חוטפים נזק רציני ממתקפת עלה הזית(מתקפה שהמצאתי)והיא גורמת נזק רציני ליריב כשהיא מתפתחת היא מתפתחת ליונת השלום וחובה לשחרר אותה וזה קורה רק לאחר שהיא נגעה לבן אדם בלב(כלומר גרמה לאהבה)

  השבמחק
 19. צבע עלה הזית ירוק היא לבנה כול נוצותיה לבנות אך יש לה פס כחול באלכסון על גבה עיניה בצבע תכלת וכשהיא פורסת את הכנפיים קרני השמש הופכים אותה לזוהרת היא יפה מאוד ובזכות זה שהיא תהייה זוהרת יהיה לה קל לברוח נגיד מקרב

  השבמחק
 20. פוקימון חמוד למשימה החמודה וההתפתחות שלו
  1.
  שם:???
  על מה מבוסס:שועל מצוי,יפה זנב
  סוג:נורמל
  תיאור:
  ???,פוקימון השועל העכברי הוא פוקימון קטן מאוד.גופו כשל עכבר קטן בצבע אדום.פניו מורכבות מעיניים ירוקות בולטות,פנים מחודדות ואוזניים עגולות בעלות קצוות שחורים.רוב גופו של ??? הוא אדום-כתום ובטנו לבנה.לפוקימון זה יש זנב ארוך ורך שקצהו לבן.פוקימון זה אוהב לחיות במערות ומחילות ובקבוצות גדולות.פוקימון זה לא אוהב לפגוע בפוקימונים או אנשים.
  2.
  שם:???
  על מה מבוסס:שועל מצוי,חולדה
  סוג:נורמל
  תיאור:
  פוקימון זה יותר תוקפני מהתפתחותו הקטנה.הוא מוארך ושמן יותר.צבעיו כהים יותר ובטנו שחורה.זנבו יותר דק וקירח והחלק הלבן שבקצהו מוחלק בשחור.הניבים שלו גדולים יותר ופרצובו זועם יותר.אוזניו מחודדות יותר ועיניו כעט קטנות ואדומות.רגליו בעלות טפרים גדולים יותר.
  זהו,מיצור חמוד מאוד ליצור מגניב מאוד ובכלל לא חמוד...
  ברעיונות,
  kai

  השבמחק
 21. רעיונות:
  שם:???
  על מה מבוסס:בן-חצב סתווני
  סוג:עשב/קרח(הפרח צומח-בין היתר-בחרמון)
  תיאור:
  פוקימון זה קטן וחמוד.תורתו כשל בצל.ישנם שלושה קוצים בכל לחי שלו.יצור זה חסר גפיים.מיצור זה צומחים פרחים סגולים,לבנים וצהובים המעתרים את ראשו.פוקימון זה נוהג לשבת בשדות פורחים בקבוצות גדולות.פוקימון זה כמעט תמיד נע בקבוצות ונדיר לראות אותו מעבר לעונת הסתיו.פוקימון זה מוריד את הטמפרטורה סביבו ואם עדר שלם התיישב במקום מסוים זמן רק הוא קופא לגמרי.הפקעת של פוקימון זה היא חומה.יכולתו יוצרת ברד(hail)בכניסה לקרב ונקראת Freezers Pollen
  שם:???
  על מה מבוסס:בן-חצב סתווני,אירוס החרמון
  סוג:עשב/קרח
  תיאור:
  פוקימון זה בגודל בינוי.יש לו פקעת גדולה יותר מהתפתחותו הקטנה והיא בצבע תכול.בראשו של פוקימון זה ישנו פרח גדול בצבע סגול בהיר/תכלת וסביבו מספר פרחים כחולים.קוצים רבים מעטרים את גופו של פוקימון זה.הוא הצמיח סוג של שורש מפותל המשמש אותו כרגליים.פוקימון זה מוריד את הטמפרטורה בצורה משמעותית סביבו והוא מסתובב בקבוצות קטנות יותר.כאשר קבוצה שלמה נמצאת באזור אחד,שלג מתחיל לרדת באותו אזור.יכולתו יוצרת ברד(hail)בכניסה לקרב ונקראת Freezers Pollen
  שם:???
  על מה מבוסס:אירוס החרמון,בן-חצב סתוונית
  סוג:עשב/קרב
  תיאור:
  פוקימון זה הוא פוקימון מלכותי ובודד.הוא מוארך מאוד ובעל גבעול טורכיז גבוה.את כל הגבעול,מעטרים קוצים רבים.ראשו צהוב ומעליו פרח בהיר מאוד וכחלחל המסתיר חלק מפניו.סביב ראשו ישנם פרחים סגולים וכחולים המשמשים כשרשרת.רגליו נראות כזוג פקעות גדולות מהם יוצאים שורשים המשמשים אותו כרגליים.פוקימון זה מוריד את הטמפרטורה בצורה דרסטית לכל מקום שהוא הולך.הוא משאיר שובל קרח אחרי צעדיו.הוא מסתובב לבד לגמרי ונודד לעיתים קרובות ובצורה מרחיקת לכת.לכל מקום אליו הולך,שלג מלווה אותו.נאמר שאם קבוצה גדולה תתיישב במקום אחד,אפילו הר געש פעיל יקפא.יכולתו של פוקימון זה יוצרת ברד(hail) בכניסה לקרב ונקראת Freezers Pollen
  זהו.
  בעבודה קשה,
  kai

  השבמחק
 22. רעיונות:
  שם:???
  על מה מבוסס:נמר וטפטפה
  סוג:מים/קרח
  תיאור:פוקימון זה הוא בסך הכל נמר,אך הוא צבוע כאשר הוא בצבע לבן וכתמיו בצבע כחול.הטפטפה הינה הזנב שלו אר הוא משתמש בה בכדי ליצור מתקפות מים שונות כמו בועות,אקדח מים וכו'.לפוקימון זה יש כפות רגליים העשויות מקרח שלא נימסת לעולם,מה שמאפשר לו מהירות מירבית על משטחים שונים.יכולתו של הפוקימון נקראת freez heal אשר כל שתי תורות בקרב,הוא מתרפא מעט.

  השבמחק
 23. עופר,פרגן לפוקימון שלך(שהוא ממש מגניב)
  תן לו שכל תור יתרפא קצת(זה לא חזק מידי)
  בפרגון לפוקימונים מגניבים,
  kai

  השבמחק
 24. רעיון לפוקימון חמוד
  הוא מבוסס על ארנב יקראו לו נאבי הסוג שלו זה עשב ונורמל
  הוא בצבעים לבן ושחור שיינים בולטות אבל בצורה חמודה ויהיה לו מין זנב קטן כזה אוזניים קצרות ושהוא מתפתח הם מתארכות אם אתה לא מביס אותו במכה הוא מתרפא לא משנה מה קורה הוא יכול לברוח מהקרב ברגע שהוא עוצר ולא זז הוא הופך לבלתי נראה והמתקפה המייחדת אותו היא נשיכה בזכות השניים שלו המתקפה הזאת גורמת לנזק קשה.

  השבמחק
 25. עוד פוקימון דרקון:
  שם:???
  על מה מבוסס:אריה אסייתי,זעמן יפיפה(נחש)
  סוג:דרקון
  תיאור:
  ראשו כשל אריה גדול בעל עיניים חומות עמוקות.הרעמה שלו מתמשכת על רוב גופו הנראה כנחש מפותל.גופו עבה ובעל פסים כתומים,צהובים ושחורים.על גופו זוג ידיים של האריה האסייתי.על פניו של פוקימון זה ישנם פסים מהעיניים ומטה בצבעים כתום,צהוב ושחור,הדומים לדמעות.מסופר שפוקימון זה בוכה תמידית בגלל שהוא כאשר פוקימון זה מוליד צאצא,הוא נפתר.כך נוצר מצב שכל הפרטים הם יתומים ונדירים מאוד.פוקימון זה יכול לחיות בכל אזור מחיה ומעדיף לחיות מתחת לעצים גדולים.כשפוקימון זה מתיישב במקום מסוים,הוא מחפש עץ גדול נכרך סביבו מספר פעמים ומתהדק.פוקימון זה נוהג לטפס למקום גבוהים להתמתח וללוט אור שמש.על אף שאין הוא סוג אש,פוקימון זה נוהג לנשוף זרמי אש אל השמיים.
  זהו,אני חושב שפוקימון מגניב.
  במגניבות,
  kai

  השבמחק
 26. פוקימון שהוא שילוב של חתול וכלב ויקראו לו מיווף הוא מסוג לחימה הוא חצי כלב יש לו זנב של כלב בחצי הראשון ובחצי השני זנב של חתול הצבע של החצי של החתול לבן ושל הכלב חום היכולות שלו היא מתקפת זנב מדגדג(רציני מי יכול לעמוד נגד דגדוגים) נשיכה לרוב מתקפות פיזיות המתקפה.

  השבמחק
 27. להצעה שלי ליונה יקראו לה לונה עם היא תיתקבל

  השבמחק
 28. שם: אתה במלא תשנה אז למה?
  מבוסס על:עיט וכתר[מלך]
  סוג:מעופף טהור
  ה????? הוא מלך פוקימוני המעופף וכל פוקימוני המעופף כפופים אליו ה?????? מופיע בנוסף על דגלים רבים במחוז ישראל ובכלל בכל שער המחוזות יש אגדה שאומרת שכדי להפוך למלך מחוז ישראל אליך לתפוס ????? עם גלימה לבנה לא שזה קל ה????? עם גלימה לבנה חזקים מאוד וגם עם תביס אותם נתיניהם יגנו אליהם משום שה????? הם מלכים רבי חסד שרק עושים טוב כך שכדי לתפוס ???? עם גלימה לבנההוא חייב להסכים אבל בהוא אף פעם לא מסכים ה??? חובש כתר על ראושו הלבן הכנפיים והגוף חום ועל הגוף יש גלימה אדומה או סגולה או לבנה תלוי הדרגה במסדר העיטים של ה????? כשסגולה היא לדרג הנמוך יותר האדום בדרג הבינוני והלבן הכי גבוהה ויש רק אחד עזה כל דור לגוזלים אין גלימה והם משיגים אותה בטכס מיוחד שאף אדם לא יודע אליו הרגליים צהובות עם ציפורניים חדות שבעזרתן ובעזרת כנפיהם החזקות ה.????? נלחם נ"ב המקור הוא מעט מעוקל

  השבמחק
 29. אריאל בלי להעליב .... רעיון מטומטם מה זה נהיה ראשות הממשלה לעייטים ואם כבר אליעד יסכים לכזה פוקימון עדיף שהוא יהיה אגדי

  השבמחק
 30. מסדר עיטים מטומטם הם יותר חכמים מבני אדם והם מחלקים את העולם ביניהם וזה עם הגלימה הלבנה הוא באמת חצי אגדי

  השבמחק
 31. שם : poekilnoma
  שילוב של כושן ארסי ובנאית ישראלית
  סוג : חרק רעל
  הוא חגב בעל חלקים נפרדים כמו נמלה . צבעו הוא שחור עם כתמי כתום צהוב (צבעי אזהרה) .בלוטות ארס הממוקמות בין שני פרקי הגוף הראשונים .בעת סכנה נעמד הפאוקילנומה על רגליו הקדמיות, מרים את פלג גופו העליון ומתיז את הריר הארסי למרחק של כמה סנטימטרים , והמתקפה נקראת "סילון רעל"
  והיא מרעילה את יריבו ב100 אחוזים . מאפיין נוסף שיש לו כנפיים אך הוא יכול לבצע מכה אחת "אס אווירי" .50% זכרים 50% נקבות ההבדל הוא שהנקבות גדולות יותר .הזכרים בונים קן בצורת חרוט כדי להגן על צאצאיהם וצריכים שיהיה 10 מעלות צלזיוס יותר מאשר הסביבה עצמה , הרבייה מתרחשת בחורף .

  השבמחק
  תשובות
  1. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

   מחק
 32. שם: עכבריו.
  סוג: נורמל ואם אפשר הפעים שתיים אז נורמל ולחימה.
  מראה: כעיקרון זה עכבר אבל מה שמיוחד בו הוא שיש לו שלוש עיגולים קטנים בצבע סגול ושאר צבע הגוף שלו זה פסים שחור ולבן ותמיד יש לו גבינה ביד והוא בעל זנב ואוזניים חדות כמו סכין.
  יכולת: הוא יכול להשתמש בנשיכה ובמבט תמים שאי אפשר לעמוד בפניו הוא יכול להגן עליו בגלל הריח של הגבינה המסריחה הזנב שלו מתארך ברגע שתוקפים אותו ובזכותו הוא חונק את יריבו ותיזהרו מהרוזנים שלו הם כמו סכין.
  התפתחות: הוא מתפתח לאחר שהוא גומר לאכל את כול הגבינה (והוא אוכל אותה באטיות) ואז הוא מתפתח לאכבריטו.

  השבמחק
 33. אהה כן וביכולת המבט התמים עובד על כול אחד ובזכות זה הוא יכול לברוח מהקרב.

  השבמחק
 34. שם:???
  סוג:מים/עשב
  מבוסס על:צפרדע נחלים ועגבניות שרי
  תיאור:לפוקימון זה מבנה גוף של צפרדע גדולה מעט מהרגיל.על גבה יש שיח קטן (אשר לא מפריע לפוקימון לשחות) וכל פעם אשר הפוקימון שוחה,על השיח גדלים עגבניות שרי (במקרה של פוקימון "גרגירים") והם יכולים להביא לפוקימונים אנרגיות מחודשות.היכולת של הפוקימון הינה berry heal (או איך שלא כותבים ברי) והיא מאפשרת לפוקימון לאכול את אחד מפירותיו ולהתרפא קצת (באופן של כמה נקודות בריפוי אחד)

  השבמחק
 35. שם:??
  סוג:מים/עשב
  מבוסס על:צפרדע נחלים ואירוס הביצות
  תיאור:לפוקימון זה מבנה גוף של צפרדע,אך הוא גדול במעט מצפרדע רגילה.צבע גופו ירוק ועליו שלפוחיות.כאשר הפוקימון גדל,מתוך השלפוחיות יוצאים פרחים (אירוס הביצות).כאשר מגיע הפוקימון לפריחה מלאה שקורה באביב של השנה בא נולד,יכול הפוקימון לראשונה להשתמש ביכולתו אשר נקראת Toxic stamen אשר מאפשרת לו להרעיל אויבים שלו.כאשר הפוקימון שוחה,הפרחים גדלים יותר והעוצמה של היכולת גדלה.

  השבמחק
 36. שם:???
  סוג:מעופף,חשמל
  מבוסס על:נשר,דוד שמש
  תיאור:פוקימון זה הוא בעל צורה של נשר,אשר כנפיו בוהקות מעט.נוצותיו של הפוקימון הן בצבע חום אך בצוואר יש לו נוצות בצבע צהוב בהיר וכך גם בזנב הנוצות שלו.הכנף שלו מצליחה להשתמש באור השמש בכדי לטעון מתקפות חשמל חזקות,כך שבערב,הוא כמעט מחוסר כוחות חשמליים.לפוקימון זה יש ראייה מצוינת אשר עוזרת לאתר כל אחד ולכן משתמשים בו במשטרת הפוקימונים בכדי לאתר אנשים נעדרים.יכולתו של הפוקימון היא Overcharging אשר פעם בתור נותנת לפוקימון עוד חיים (עניין של כמה נקודות בלבד-עד 20)

  השבמחק
 37. שם:???
  סוג:נורמל
  מבוסס על:חולד ארצישראלי
  תיאור:מבנה גופו של הפוקימון הוא של חולד.בניגוד לחולד,לפוקימון זה יש רגליים ארוכות מעט יותר מהרגליים של החולד המקורי ועיניו יכולות להיפקח,אך עדיין אינו יכול לראות דבר.אפו הוא הדרך היחידה בה יכול הפוקימון לדעת איפה הוא נמצא ואיפה כל אחד נמצא.שיניו הקטנות גודלות בעת הצורך,אם ירצה החולד לחפור או להשתמש במתקפה מסויימת.רגליו של החולד עוזרות לו להישאר יציב ולא להתפתל.יכולתו של פוקימון זה היא quick bite אשר פעם בתור ליריב ירדות כמה נקודות.

  השבמחק
 38. עכבריו הוא מבוסס על עכבר רגיל רק הצבעים שלו שונים אליעד תסתכל מה אני כתבתי למעלה יותר!

  השבמחק
 39. עכבריו הוא עכבר שדה.

  השבמחק
 40. עכבריו הוא בעצם עכבר מצוי

  השבמחק
 41. כמה רעיונות:
  שם:???
  על מה מבוסס:סנאי זהוב,חלון שמייצר חשמל
  סוג:קרח/חשמל
  תיאור:
  ??? שקוף לחלוטין.הוא נראה כמו פסל שקוף מקרח.לאורכו של פוקימון זה פס בצבע צהוב.הפס אוגר חשמל ומאוד לא יציב.עיניו של פוקימון זה בעלות צבע כסוף וקולטות את קרני השמש,לכן ??? נוהג להיישיר את מבטו לשמש ולעקוב אחרי התקדמותה במהלך היום.פוקימון זה נוהג לעמוד על צמרות עצים.זנבו של פוקימון זה מפיץ אור בלילות ולעיתים נראה כאילו חלק מהעצים מקושטים בעשרות נורות בוהקות.
  שם:???
  על מה מבוסס:פסמון,חול מדברי
  סוג:נורמל
  תיאור:
  פוקימון זה הוא קטן ושמשמן.לפוקימון זה יש זנב ארוך עטוף בחול הנשמך ממנו.פרוותו נראת כמו חול זהוב.לפוקימון זה היכולת לעמוד על זנבו ולהסתובב במהירות במקום.כאשר הוא עושה דבר זה כמויות גדולות של מלח מתפזרות ממנו ויוצרות גבעת מלח קטנה.בגבעת המלח הפוקימון משתקע.כאשר הוא מרגיש באיום,פוקימון זה מסוגל לנוע במהירויות גבוהות למקום חדש ולהתמקם בו ברגעים ספורים.בעבר,חשבו שפוקימון זה הוא מסוג אדמה אך אזז התגלה כי הוא משתמש בחול סביבו רק כמעטהונצפו מספר פרטים ללא הכיסוי החולי.פוקימון זה חי רוב הזמן בקירוב לפוקימון ???,פוקימון המלוח.
  שם:???
  על מה מבוסס:מלוח(צמח),כבשה,פסטה,מלח
  סוג:עשב
  תיאור:
  ???,פוקימון המלוח הוא פוקימון חביב אך חזק ביותר.פוקימון זה הוא בעל ראש לבן הדומה לגוש מלח.עיניו מלוכסנות ופיו כמעט תמיד מחויך.גופו נראה כמו צמר סבוך של כבשה הבנוי כולו מעלים בעלי הצבעים אדום,ירוק ולבן.על פניו הגדולות של ??? יש סימנים מפותלים דמויי פסטה.ידיו של היצור גדולות מאוד ורחבות.זרועותיו בעליי סימנים דמויי פסטה וכפות ידיו מכוסות בעלים כמו גופו.רגליו של הפוקימון נסתרות מתחת לגופו המעולעל(?).
  זהו...השקעתי הרבה!
  בעילעול(?),
  kai

  השבמחק
 42. פוקימון על חושי,כי אין הרבה.וגם זה הפוקימון הכי מסובך שנוצר בפרויקט,ואולי הוא לא יצא לפועל בגלל זה....בכל מקרה:
  שם:???
  על מה מבוסס:ראם סהרה,חד קרן(שכנראהמבוסס על הראם),פגסוס(שבמקרים רבים מקושר לחד הקרן),היפוקמפוס(חצי סוס חצי דג-מקושר לעיתים רבות לחד הקרן)
  סוג:על-חושי
  תיאור:
  ???,הפוקימון המתעתע הוא פוקימון גדול ומוצק.לפוקימון זה קרן אחת מעוקלת מעט בראשו הצבועה בשלל צבעי הקשת.פניו מסתוריות ועמוקות.עיניו אף הם צבועות בשלל צבעי הקשת.לפוקימון זה יש פרוות צוואר זהובה ופרוות גוף לבנה וצחורה.לפוקימון זה זוג כנפיים גדולות בעלות נוצות בשלל צבעי הקשת וכן זנב-דג ארוך שקשקשיו צבועים בשלל צבעי הקשת אף הם.אל אף שפוקימון זה לעיתים קרובות נראה כפוקימון מעופף בשל כנפיו או מים בשל זנבו,זהו תעתוע בלבל.הוא אינו מסוגל לשחות או לעוף.בנוסף פוקימון זה מסוגל "להשיל" את כנפיו,זנבו וקרנו האחת ולהצמיח זוג קרנייים זהובות,החלקים הלבנים בגופו נהפכים לכסופים ועיניו הצבעוניות נהפכות לזהובות.בצורה זו,פוקימון זה חזק בהרבה על אף שקשת המתקפות אותן הוא יכול ללמוד מצטמצמת פי כמה.הוא משנה את צורתו כאשר הוא "מחזיק" את החפץ-mirage remover
  זהו.זה בפוקימון המסובך שלי.הרעיון של כל התעתועים זה כי בעבר חשבו שהראם הוא חד קרן-אז יש התחכמות על התחכמות וזה הופך את העבודה של אלעד לקשה פי שבע עשרה.אה,נכון,סליחה על הקטע הזה :)
  בסיבוך,
  kai

  השבמחק
  תשובות
  1. יכולתו היא Inner Light והיא מונעת הקטנה של דיוק או הגנה מיוחדת.
   בהוספת יכולות,
   kai

   מחק
 43. שם:???
  על מה מבוסס:נאוטילוס,תנין
  סוג:אש/מתכת
  תיאור:
  פוקימון זה הוא פוקימון עוצמתי ביותר.הוא גדול מאוד וחזק.קשקשיו מתכתיים וקשים.זנבו הגדול והשרירי של פוקימון זה פונה תמיד קדימה ולמעלה-כמו זנב עקרב-וקצהו במקום חוד הוא בצורת גליל.קצהו של הזנב משמש לירי מתקפות.עיניו ירוקות,זוהרות וגדולות.פיו פתוח תמידית וממנו יוצא תמיד לשונו הגדולה והשרירית,אשר כמו זנבו מסתיימת בגליל ממנו נורות מתקפות.רגליו רחוקות יחסית מגופו ומורכבות ממוטות ברזל עבים וחזקים.פוקימון זה נראה חי בעיקר בתוך מקורות מים,כאשר רק זנבו יוצא החוצה.פוקימון זה כמעט אף פעם לא פעיל ותוקף רק כשמרגיש מאוים.יכולתו היא Anger Point והיא מגדילה את כוחו כאשר הוא נפגע ממתקפה קריטית.מהירותו של פוקימון זה והתקפתו הפיזית בשפל המדרגה,ואילו הגנתו המיוחדת והתקפתו המיוחדת גבוהות במיוחד.
  מקווה שהפוקימון הזה הוא לא יותר מידי דיג'ימון...
  בתקווה,
  kai

  השבמחק
 44. התחלתי מים
  שם:???
  סוג:מים
  על מה מבוסס:טריטון הפסים(לטאה),אלמוג
  תיאור:
  ??? הוא פוקימון קטן וחמוד בצבע כחול-ירוק.גופו בצורת לטאה.מגופו של הטריטון "צומחים" אלמוגים באותו צבע של גופו.גופו נראה מכוסה בבליטות כמו אצל אלמוגים."עמודי" האלמוגים הצומחים על גבו וזנבו הם בגבהים לא שווים.עיניו גדולות וכחולות.פוקימון זה הוא ידידותי מאוד.פוקימון זה רגיש ביותר לשיניי טמפרטורה.שינוי בחצי מעלה או יותר מסוגל לגרום לו למצבי רוח קיצוניים.
  שם:???
  סוג:מים
  על מה מבוסס:טריטון הפסים,אלמוג,אלמוג מוח
  תיאור:
  ??? הוא פוקימון בגודל בינוי.כעט,הוא עומד על שתי רגליו האחוריות,אם כי אינו זקוף לחלוטין.זנבו מתארך בצורה נכרת וכמעט כפול ביחס לגופו.גופו הוא צהוב וכחול.הבליטות על גופו קטנות במידה משמעותית ובמקומם ישנם סימנים מפותלים יותר ובעלי צבע כחול עז.הבליטות בגבו יותר שוות וכדוריות מבעבר.כעט פוקימון זה מסוגל לנוע בטווח טמפרטורות גבוהה יותר-רק שינוי של מעלה שלמה ומעלה ישפיע על תחושותיו והתנהגותו.
  שם:???
  סוג:מים
  על מה מבוסס:אלמוג מוח,טריטון הפסים
  תיאור:
  ??? הוא פוקימון גדל וחזק.כעת,הוא זקוף לחלוטין.עורו נהפך לצהוב בלבד.הבליטות בגבו נעלמות כמעט לגמרי ומוחלפות במקשה אחת קשה.כל הבליטות על עורו הופכות לפסים צהובים.זנבו מתארך אף יותר וידיו נהפכות לארוכות יותר ומגיעות לקרקע.כעט טווח הטמפרטורה שלו הוא גדול ביותר והוא מסוגל להתעלם משינויים עד שתי מעלות.
  זהו...השקעתי,מקווה שיבחרו בו ושייצא טוב...
  במאמץ,
  kai

  השבמחק
 45. התחלתי עשב
  שם: קלרי
  על מה מבוסס: כלבלב(במראה התחלתי רק)
  סוג: עשב
  תיאור: בוא בצבע ירקרק ברגליו יש בערך שלוש עלים בכול רגל אוזני חדות הוא יצור יפיפה בראשו צומח פרח הפרווה שלו היא דומה לפרווה אבל כעיקרון זה עלים שעוזרים לו למתקפות ויש לו זנב.
  יכולות: לראשונה שזה קורה הוא יכול לעוף למרות שאין לו כנפיים הפרווה שלא יוצאת ממנה עלי תער ומתקפת קשירה(בעזרת העלים) רוב המתקפות הוא לומד לאחר ההתפתחות.

  השבמחק
 46. זה כלב מסוג פפיון שמשולב עם חסה(במסווה של הפרווה של הכלב)

  השבמחק
 47. אני משנה מכלב לשועל מצוי

  השבמחק
 48. התחלתי עשב:
  שם:???
  על מה מבוסס:אצבעונית ארגמנית,אילנית מצויה
  סוג:עשב
  תיאור:
  פוקימון זה הוא בגודל בינוני.הוא גדול יתר מרוב ההתחלתיים בצורתם הראשונה.צורתו של פוקימון זה הוא כשל אילנית מצויה.עיניו זהובות וגדולות,וגבו מכוסה בעלים ירוקים המכסים אותו מעט כמו כיפת עלים.על ארבעת רגליו משובצים פרחים סגולים דמויי פעמונים,צהובים מבפנים.פוקימון זה חי בעיקר לרגלי עצים גדולים.הוא חביב מאוד ואוהב לעזור ולתמוך לפוקימונים שזקוקים לו.הוא ידותי במיוחד למאמנים.
  שם:???
  על מה מבוסס:אילנית מצויה,אצבעונית ארגמנית
  סוג:עשב
  תיאור:
  פוקימון זה הוא חביב מאוד וידידותי.הוא אוהב יצורים חיים ומקדיש שעות לטפל בסביבתו.פוקימון זה דומה לאילנית מצויה גדולה,אך גודלו כמעט ואינו משתנה מקודמו.כעת פוקימון זה בעל צבע ירוק עדין יותר והעלים מכסים את כל גופו,למעט בטנו הצבועה בצהוס.עיניו הופכות לבולטות ועזות יותר.על גבו ישנם מספר פרחים סגולים בצורת פעמונים,גדולים יחסית לפרחים על המפותח הקטן.כעט,מגבו של הפוקימון צומח עמוד גבעול גדל שבקצהו חמישה פרחים:אחד לכל רוח שמיים ואחד בקצה הגבעול הנופל תמיד לכיוון צפון.בנוסף ישנם עוד ארבעה פרחים בבסיס הגבעול.
  שם:???
  על מה מבוסס:אילנית מצויה,אצבעונית ארגמנית
  סוג:עשב/על-חושי
  תיאור:
  פוקימון זה הוא פוקימון תומך ואוהב.הוא אוהב מאוד פוקימונים שונים ובני אדם.הוא רגוע מאוד ומשתמש באלימות רק בשעת הצורך,וגם אז,מעדיף לנקוט באמצעים שלא יפגעו קשות ביריב.העלים המכסים את הפוקימון הופכים להיות עדינים אפילו יותר וצבעם מקבל מעט ורדרדות.בטנם הצהובה מקבלת צבע עז יותר וכך גם עיניו.על רגליו צומחים פרחים קטנים בורת פעמונים וכך גם על כל גופו.כעט על גבו שלושה עמודים מלאים בפרחים סגולים.אומרים שהעמודים בעלי נטייה תמידית לכיוון הצפון,אך דבר זה אינוט נראה לעין.הפוקימון כעט גדול מעט מבעבר ואף לשונו הארוכה משובצת במספר מצומצם של פרחים קטנים.פוקימון זה מרבה לשלוח אל כל מקו אליו הולך פולסים קטנים של אנרגיה רפואית המשרים תחושות טובות בסביבתו.
  זהו...אני חושב שדווקא כאן לא השקעתי מספיק...ויש לפוקימון יותר פוטנציאל...
  בחוסר-השקעה(לפי מה שאני חושב),
  kai

  השבמחק
 49. שם:???
  על מה מבוסס:זחל של ברודן בוהק
  סוג:חרק
  תיאור:
  ???,פוקימון קטן וחמוד.לפוקימון זה פנים קטנות וחמודות.גופו שחור ו-"שעיר" ומלא בנקודות כתומות עזות.פןוקימון זה תמיד "עומד" בחצי מגופו.רגליו הן שחורות,רבות וכדוריות.פוקימון זה אוהב לטפס על עצים ושונא חברה של פוקימון אחרים שאינם משרשרת ההתפתחות שלו ונמנע מהתקלות בהם.
  שם:???
  על מה מבוסס:גולם(מומצא,כי לא מצאתי תמונה)של ברודן בוהק
  סוג:חרק/מתכת
  תיאור:
  פוקימון זה הוא פוקימון שלא נוהג לזוז.הוא בדרך-כלל נשאר תמידית בצמרות עצים ומתחמם בשמש.וקימון זה הוא אליפטי וחלק.על פוקימון זה פס צהוב-כתום במרכז גופו.זוג עיניו גדולות,לבנות וחסרות הבעה.פוקימון זה מבריק ומתכתי.
  שם:???
  על מה מבוסס:ברודן בוהק(פרפר)
  סוג:חרק/מתכת
  תיאור:
  פוקימון זה הוא פעיל ביותר.פוקימון זה אוהב ללכת ולקפוץ ממקום למקום ובמיוחד לעלות לפסגות וצמרות עצים.פוקימון זה אינו יכול לעוף,ולעיתים ממורמר על כך.כנפיו גדולות ושחורות ומנוקדות בנקודות צהובות.גופו ארוך ומלא בפסים צהובים.עיניו גדולות ומחושיו ארוכות וצהובים.פוקימון זה מבריק ומתכתי,גופו חלק לגמרי.
  זהו...מקווה שיצא טוב...
  בתקווה,
  kai

  השבמחק
 50. התחלתי אש:
  שם:???
  על מה מבוסס:דלק הסלעים(סמור)
  סוג:אש
  תיאור:
  ??? הוא פוקימון אש פעיל מאוד ונמרץ.הוא פוקימון שמתעצבן מהר.פוקימון זה דומה בצורתו לסמור קצרצר.פוקימון זה בעל צבע אדום עז.לאורך גבו ישנו שובל אש בוער-השובל מודד את רמת הכעס של הפוקימון-כאשר הפוקימון כועס מאוד הלהבה תתפרץ ותשלח אש לכל מקום וכאשר הוא רגוע הלהבה רגועה יותר וניתנת לשליטתו של הפוקימון.רגליו ובטנו של פוקימון זה לבנים.
  שם:???
  על מה מבוסס:דלק סלעים
  סוג:אש/אבן
  תיאור:
  פוקימון זה גדול יותר ועצבני יותר.כעת פס האש על גופו רחב יותר.חלקיו הלבנים הופכים לשחורים-אפורים ונעשים קשים כמו סלע.אוזניו,פיו וזנבו משחירים אף הם.פוקימון זה מוצק יותר וארוך יותר.פוקימון זה חי בעיקר בהרים ונוהב לתקוף יצורים שנכנסים לטריטוריה שלו.
  שם:???
  סוג:אש/אבן
  על מה מבוסס:דלק סלעים
  תיאור:
  פוקימון זה גדול ושרירי.כל גופו נעשה שחור-אפור.אש נצתת על רגליו,זנבו ואוזניו.כל האש בגופו נהפכת לאדומה מאוד,עזה ולוהטת.ניבים חדים צצים בין שפתיו.ציפורניו כעת שלופות תמידית.פוקימון זה יותר מאורך וגלילי מבעבר.פוקימון זה נוהג להתפרץ בפרצי זעם גדולים.כאשר פוקימון זה נמצא בשיא כעסו,כל גופו מתמלא בלהבות יוקדות ואדומות.לפוקימון זה טריטוריה ברורה עליה מגן בכל כוחו.ברגע שפוקימון זה קובע לעצמו טריטוריה א מאמן להילחם לצידו,הוא לא יעזוב אותו לעולם וילחם עליו עד שארית כוחו.
  בהשלמת רעיונות לכל ההתחלתיים,
  kai

  השבמחק
 51. שם ?????
  סוג לחימה
  מבוסס על קרב מגע
  תיאור ה???? הם פוקימונים קטלניים המתקפות הפיזיות שלהם חזקות מאוד בזכות השילוב של דיוק עוצמה ומוטיבציה הם יכולים להיות מועילים בכל שישיה ומשטרת ישראל אכן משתמשת בהם אבל אין דבר כזה פוקימון מושלם ו ????.? לא יוצא מין הכלל ?????? לא יכול לחיות בלי להלחם כל כמה זמן אצל מאמנים זה יכול להועיל כי כך יש להם פוקימנים יותר חזקים אבל בלי האקשן והאנדנלין ?????? משתגע הוא ילחם בקירות אבנים עצים וכל דבר שהוא רואה ולא יפסיק לתקוף אותו עד שיהפוך לאבקה ואז יעבור לקורבן הבא בישראל יש מעשיה שמספרת על מאמן של ????? שפרש ועבר לגור בעיר חיים נינוחים ללא קרבות ולמאמן זה התאים אבל לא לפוקימון ואחרי חודש ללא קרבות הוא השתגע והרס לגמרי את כל העיר סדום ואז הוא עבר לעיר הסמוכה עמורה במצבים המסוכנים האלה יש רק פיתרון אחד להלחם ב????? לחדש את מלאי האנדנלין שלו בעזרת פוקימון חזק ביותר ה???? בעל מבנה גוף כמו של בן אדם לבוש בחלוק אומניות לחימה [או איך שלא קוראים לזה] צבע הגוף שלו הוא כחול/לבן ועל גב החלוק יש מגן דוד [אין לי רעיון למראה עם יש לשפר] יש לו מבט ערמומי בעניים והוא קריח ללא שערה אחת

  השבמחק
 52. שם:???
  סוג:אש
  מבוסס על:חתול חולות
  תיאור:פוקימון זה הוא בעל מבנה של חתול חולות.פוקימון זה הינו בצבעים כתום ואדום.בקצה זנבו ישנו פס לבן יחיד,אשר זהו המקום הקר היחיד בגופו של הפוקימון.כאשר מוציא הפוקימון את טופריו,הן נראות כבוערות בלהבה אדומה.בזכות אוזניו הגדולות,מצליח הפוקימון לשמוע דברים ממרחקים עצומים.

  השבמחק
 53. שם:???
  סוג:דרקון/מעופף
  מבוסס על:תלום קשקשים מצוי,ברווז קרח
  תיאור:פוקימון זה הוא מבוסס על תלום קשקשים בעיקרו.גופו ארוך יותר.לגוף הנחש יחוברו כנפיים מעור אשר יראו נוצצים כמו קרח,מכאן יכנס ברווז הקרח.לנחש זה יכנס גם מקור אשר יאפשר לו,בנוסף לכנפיים,לבצע מתקפות מעופף כמו ניקור.צבע קשקשיו של הפוקימון יהיו בצבע ירוק ושחור,כנפיו יהיו מלאי נוצות לבנות ומקורו יהיה שחור.פוקימון זה הוא לרוב אדיש,אך בכדי לנצח בקרב ישתמש בכל דבר שיידרש,ובשבילו כל מטרה מקדשת את אמצעיה.יכולתו של פוקימון זה הינה dragon powder אשר מורידה ליריב מספר נקודות בכל תור.

  השבמחק
 54. שם: קראפי
  סוג: לחימה ורעל
  מבוסס על: קיפוד
  מראה ויכולות: גופו חום עם קוצים ויש לו עיגול לבן בראשו ובתוך העיגול הלבן יש לו עיגול שחור קטן ברגע שמרגיש סכנה הוא הופך לכדור שיורה קוצי רעל וגם ברגע שנוגעים בו היריב הופך להיות מורעל הוא משתמש באגרופים למרות שהוא קטן המתקפות שלו חזקות הוא משתמש בנשיה ובבעיטה מסתובבת וכמה שזה טיפה לא קשור הוא מתפתח רק עם אבן ירח.

  השבמחק
 55. שם ?????
  סוג אש ולחימה
  מבוסס על : עוזי ויען
  מראה ויכולות : לעוזיען [כך נקרא לו כאן] שתי רגליים חזקות שהן רוב גובהו הרגליים חזקות מאוד ובזכותן העוזיען מהיר מאוד וקופץ גבוהה מאוד שתי רגלי הציפור השריריות מחוברות לגוף ציפור בצבעי הסוואה ולשתי הכנפיים מחוברים קנים של עוזי שבעזרתן מבצע העוזיען את המתקפה המיוחדת שלו "מעגל של אש ועופרת מהגהינום" במתקפה הוא רץ מסביב לקורבן במהירות אדירה עד שרואים מספר עוזיען רצים מסביב לקורבן [המספר תלוי במהירות של העוזיען] ותוך כדי העוזיען משחרר צרורות של כדורים במהירות הבזק בקורבן לראוש היען של עוזיען יש צבעי פנים ומגן זיעה צבאי כרוך לראושו וצווארו ארוך

  השבמחק
 56. שם: Shimshion (שמשון ואריה)
  סוג לחימה ורוח
  תיאור: לאחר ששמשון מת, רוחו עברה אל האריה שהרג. הפוקימון הזה הוא בעצם שלד אריה גדול, עם שערות על גולגלתו. הרגליים הקדמיות שלו מפותחות והאחוריות חזקות אז הוא מסוגל לעמוד על שתיים ולהלחם עם הקדמיות. בין צלעותיו ישנו חומר צהוב וצמיגי, המדביק כמה משערותיו. בסוף זנבו ישנה להבה בצבע המשקף את הרגשת הפוקימון- צהוב לרגוע, סגול לכועס, וכחול לעצוב.

  השבמחק
 57. שם: ???
  מבוסס על- מצה וחתול
  סוג: צמח ואבן
  תיאור: ??? הוא חתולבית חמוד. ההבדל בינו לחתול רגיל הוא שמבנהו הועתק לכדי פסל ממצה. כל עשר שערות שלו הוחלפו בחור קטן. כאשר מסתכלים עליו, הוא לא יזוז. אבל כשאף אחד לא מסתכל הוא תוקף במהירות מדהימה.

  השבמחק
 58. שם: Deseray (מדבר ודרך)
  מבוסס על- זאב ועמוד הענן\ האש.
  סוג: רעל ואדמה ביום, אש ואופל בלילה.
  דזריי הוא זאב נאמן. הוא תמיד יודע מהי הדרך. ביום צבעו הוא חום בהיר כחול מדבר, והוא פולט ענן מדי פעם מבין שערותיו. גודלו מגיע לגודל זאב ממוצע- כשעומד על ארבע, גבו מגיע למותני האדם. בלילה, הוא משנה צורה לזאב גדול יותר במועט בצבע שחור, ומעמוד השדרה שלו אש מתלקחת לעיתים קרובות. לשניהם סימן היכר על זנבם: לדזריי ביום ישנו כדור זעיר וצהוב, ולצב הלילה שלו להב בצורת חצי עיגול בצבע אפור.

  השבמחק
 59. התחלתי עשב:
  שם: Grafang (ענב וניב)
  בסיס: ענבים, זעמן וערס (כן כן, העיניים לא משטות בכם. ערס)
  תיאור: גראפנג הוא נחש קטן וצבע גופו חום כהה. על גבו שורת עלי גפן בצבע ירוק עז. מצווארו בוקע חישוק דק מאוד ועליו ענבים לא בשלים כחרוזים. עיניו בולטות ממעל לראשו, ועליהן תמיד הבעת עייפות קלה. יש לו חד גבה ש"מרחפת" מעל עיניו. יש לו שתי זרועות קטנות ועל כל זרוע טופר והרבה טבעות זהב. הבחירה בפוקימון הזה אינה מקובלת משום מה.

  השבמחק
 60. שם: Crontain (חצייה והר)
  מבוסס על- רובוט והחרמון
  סוג: קרח ומתכת
  תיאור: הפוקימון הזה נוצר במעבדות בסוריה. בנייתו לא הושלמה עקב המרידה בשלטון והוא הוברח לישראל. בישראל מצאו אותו מדענים ופתחו אותו במעבדות בין מקום המצאו לבין החרמון. בגלל הקרבה לחרמון, מנהל האתר שלח למדענים את שאריות חומרי הבנייה של הרכבל. גופו גדול כאדם, יש לו ראש הנראה כפחית בעלת עין יחידה, ויש לו שוט במקום ידו השמאלית שהורכ משרשראות הרכבל. הוא ברח מהמעבדות לכיוון החרמון וגופו החל לקפוא. הוא השתמש בקור גופו בשביל להקפיא אויבים. הוא יחיד במינו, והוא נחשב לכמעט אגדי.

  השבמחק
 61. שם:???
  סוג:עשב/מעופף
  מבוסס על:ינשוף שדות,דם המכבים
  תיאור:לפוקימון זה יש צורה של ינשוף.פוקימון זה נפוץ בעיקר בשדות רחבי ידיים ובעלי עצים רבים אשר נותנים לו הגנה מפני טורפים.צבע נוצותיו של פוקימון זה הינם אדומות,בשונה משאר פוקימוני העשב שצבע גופם הינו ירוק.בין כל אחד מהעלים,ישנו פרח קטן בעל עלי כותרת לבנים(דם המכבים).בתוך כל אחד מהפרחים הללו,ישנו כדור קטן ואדום אשר נוהגים לבלבל אותו עם פרי,אך זהו בעצם האבקנים של הפרח.כאשר הפוקימון מפזר את האבקנים,נוצרים על הקרקע פרחים רבים.בעזרת כנפיו הגדולות והחדות ובעזרת עלים חדים אשר נמצאים בין הנוצות,מצליח הפוקימון ליצור מתקפות עשב מרשימות,בלי לפגוע באופיו המעופף.

  השבמחק
 62. רעיון להתחלתי אש
  סוג: אש
  שם: נאבי
  מבוסס על: ארנבת מצויה
  מראה ויכולות : היא בצבע אדום סביב צווארה ואליה יש אש בוערת כזאת ויש לה פס כחול מסולסל עם פס אדום על גבה ששם אם פוקימון מים יפגע בה היא תחטוף נזק רציני מתקפת הלהביור שלה קטלנית אבל צריך לטפל בבעיה הראשונה שלה שהיא יורה רק גחלת והיא יכולה להוציא כמות ענקית של ערפל שרק היא מסוגלת ליראות בה.

  השבמחק
 63. תיקון לשמשיון-
  סוג- לחימה ועל חושי
  תיאור- שמשאיון הוא אריה, ששערות ראשו מתרכות לכל אורך גופו וכמעט מסתירות אותו.רגליו האחוריות חזקות, ורגליו הקדמיות מפותחות, אז הוא מסוגל לעמוד על שתיים ולהלחם.ישנו חומר צהוב וצמיגי על חזהו. שמשאיון שולט בחומר הצמיגי הזה בכוח המחשבה ויכול לגרום לזרוע להיווצר ממנו וללכוד את אויביו, ועוד. עוד ביכולתו, לדבר דרך טלפתיה עם בני אדם.

  השבמחק
 64. רעיון להתחלתי מים
  סוג: מים
  מבוסס על: כוכב ים
  יכולות ומראה: הוא בצבע כחול תכלת הקדקודים שלו בצבע ורוד ומשם הוא יורה גם מתקפות מים אם הוא מרכז את כול הקדקודים שלו הוא מסוגל ליצור מערבולת מים שהיא מאוד אבל מאוד קטלנית הוא חייב להיכנס פעם אחת ביום למשהו עם מים אחרת המתקפות שלו לא יעבדו וזה מסכן את חיו.

  השבמחק
  תשובות
  1. לא כבר עשו כוכב ים מסוג מים?

   מחק
 65. התחלתי אש:
  שם:???
  סוג:אש/אדמה
  מבוסס על:אפעה מגוון (נחש)
  תיאור:פוקימון זה הוא בעל מבנה גוף של אפעה מגוון.קשקשי האפעה הינם בצבע אדום ומכל קשקש נפרשת להבה קטנה אשר יוצרת מעטפת אש על כמעט כל הפוקימון (למעט הראש).בטנו של הפוקימון הינה חלקה מאוד,כך שהוא מסוגל לזחול במהירות ובשקט אל הטרף שלו.שיני הפוקימון הינם גדולות אשר יכולות,בעת ציד,להתעטף באש וכך להבעיר את הטרף כך שיהיה חלש.הפוקימון חי בעיקר במדבריות חמים,בו יוכל לחזק את להבתו.

  השבמחק
 66. התחלתי אש 2:
  שם:???
  סוג:אש
  מבוסס על:נמייה מצויה
  תיאור:פוקימון זה הוא בעל מבנה גוף של נמייה מצויה.פרוותו הינה אדומה.בזנבו של הנמייה ישנם חורים קטנטנים אשר מאפשרים לו להוציא כמות אדירה של אדים חמים ואש מתוכם.לפוקימון זה ישנם טפרים גדולים אשר מאפשרים לו לטפס במהירות.הפוקימון חי בעיקר בשדות יבשים וביערות עם עצים גבוהים.כפות רגליו של הפוקימון הינם רכות מאוד ולכן הוא יכול להתגנב לטרף שלו בלי להישמע.

  השבמחק
 67. שם:???
  סוג:על חושי/אדמה
  מבוסס על:יעל נובי
  תיאור:פוקימון זה מבוסס על יעל נובי.פרוותו של הפוקימון הינה בצבע ורוד וכך גם זנבו.לעומת זאת,קרניו יהיו בצבע כחול.רגליו של הפוקימון הינן נוקשות ולכן קל לו לטפס על צוקים ומקומות תלולים.הפוקימון חי במיוחד במקומות גבוהים כמו הרים ובמקומות חמים כמו מדבריות.זנבו ארוך קצת יותר מהרגיל והוא נועד לחבוט באדמה כדי להרעיד אותה וליצור מין אוהל של אדמה כדי להגן עליו מטורפים כשישן.

  השבמחק
 68. שם:???
  סוג:אופל/מים
  מבוסס על:עטלף הפירות המצוי,עגלסת הירדן
  תיאור:פוקימון זה הו בצורה של עטלף הפירות המצוי.צבע קשקשיו הוא שחור כאשר עליו יש פסים כחולים כהים.גודלו של הפוקימון הוא גודל של חתול גור,שזה יחסית קטן.בכנפיו של העטלף נמצאים טופרים קטנים אשר מאפשרים לו להיטפס במקומות.שיניו של הפוקימון הינן לבנות לחלוטין והינן גדולות מאוד.עיניו של הפוקימון הן גדולות מעט מהרגיל ומעוצבות לראייה לילית ויומית.לפוקימון ישנן זימים אשר מאפשרים לו לנשום במים.

  השבמחק
 69. שם: מימי
  סוג: מים וקרח
  מבוסס על: דולפין מצוי
  מראה ויכולות: חצי ממנו בצבע אפרפר וחצי ממנו בצבע כחלחל ויש לו יהלום בצבע צהוב על מצחו הוא מסוגל להלחם רק במים המתקפה הכי חזקה שלו היא מערבולת מים הוא אוהב להשתמש בנטיפי קרח כשהו רוצה הוא נושף על היריב שלו ומקפיא אותו והוא יודע להשתמש בסנפיר קרח(מכה שהמצאתי) מכה קטלנית!!!

  השבמחק
 70. שם: דרגי
  סוג דרקון ואש
  מבוסס על: אגדה שפעם שמעתי על דרקון יורק אש שהיה בישראל בתקופת התורה.
  מראה ויכולות: הוא בצבע חצי אדום חצי כחול יש לו יהלום בצבע צהוב באמצע המצח ולצידו בצד ימין יהלום בצבע אדום ובצד שמואל יהלום כחון הוא יורה להביור קטלני הוא מסוגל לעוף הוא מסוגל ליצור מערבולת אש הוא משתמש בנשיכה המתקפה הכי חזקה שלו נקראת טורנדו המוות(מתקפה שהמצאתי) הוא נמצא בתחתית המערבולת שכול המערבולת היא אש רק הוא יכול לשרוד את זה אחרים כמעט לא.

  השבמחק
 71. שם: סוריאן
  סוג: דרקון על חושי
  מבוסס על: סוס מעופף תסתכל פה http://flix.tapuz.co.il/v/watch-2102753-%D7%9E%D7%A4%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%AA%D7%A0%D7%9A.html

  מראה ויכולות: הוא כולה לבן עם שתי פסי זהב שמתחילי מהמצח ומסתיימים בזנב יש לו כנפיים בצבע לבן תכלת יש לו מגן דוד בצבע זהב באמצע המצח ויש לו קרן באמצע המצח המשמשת לנגיחה המגן דוד שיש לה באמצא הוא גורם לבלבול וגורם להוריקן שתי פסי הזה יכולים לצאת ולהתקיף מכה מכה הוא עושה סופה אדירה ברגע שהוא בוכה קוראים דברים רעים אם הוא ימות יחרב העולם ולא ישאר זכר הקרן שיש לו במצח משגרת מתקפת על קטלנית!!!
  הוא בעיקרון יהיה בצד של הטובים!

  השבמחק
 72. שם: זהובי
  התפתחות למכרסם הזוכה בתחרות
  מבוסס על: קוצן זהבי
  מראה: חום צהוב עיגול צהוב ועיגול אדום בפנים על ראושו‬

  השבמחק
 73. שם: יונת החיים
  התפפתחות לציפור הזוכה
  מבוסס על: דרמוס עקוד
  מראה: הגוף שלו מכוסה במן 2 - 3 עלי זית זהובים כאלה בצבע ירוק זהוב כזה משהו מגניב
  התפתחות אחרונה ליונה
  שם: יונת השלום
  מבוסס על: לבונית קטנה
  מראה: כתר מעלי זית‬
  ‫עם כתר שהוא יהיה בצבע זהב‬
  עם פס בצבע זהב

  השבמחק
 74. התפתחות לכוכב ים:
  מבוסס על: כוכב ים דורבני כתום ועוגן של ספינה
  מראה: כמו הדורבני ויש לו חלק ממנו עוגן של ספינה(מה שדיברנו במייל)

  השבמחק
 75. שם: סוריאן
  סוג: מעופף אש
  מבוסס על: סוס מעופף אש
  מראה ויכולות: הוא כולה לבן עם שתי פסי זהב שמתחילי מהמצח ומסתיימים בזנב יש לו כנפיים בצבע לבן תכלת יש לו מגן דוד בצבע זהב באמצע המצח ויש לו קרן באמצע המצח המשמשת לנגיחה המגן דוד שיש לה באמצא הוא גורם לבלבול וגורם להוריקן שתי פסי הזה יכולים לצאת ולהתקיף מכה מכה הוא עושה סופה אדירה ברגע שהוא בוכה קוראים דברים רעים אם הוא ימות יחרב העולם ולא ישאר זכר הקרן שיש לו במצח משגרת מתקפת על קטלנית!!!
  הוא בעיקרון יהיה בצד של הטובים!

  השבמחק
 76. התפתחות לפוקמון שועל שלי
  מבוסס על: שועל קורסאקי

  השבמחק
 77. התפתחות להתחלתי עשב של עופר
  שם: ???
  מבוסס על: ינשוף שדות
  מתפתח ברמה:18
  מראה ויכולות: הוא יהיה בצבע ירוק ירקרק עם פסים חומים עם פרח בכול כנף הכנפיים יהיו בצבע ירוק זהב כזה הפרח משתק את האויב במגע הוא משתמש בסופות ומתקפות מהירות כאלו הרוב מתקפות לחימה
  התפתחות שנייה להתחלתי עשב של עופר
  שם: ???
  מבוסס על: ינשוף עצים
  מתפתח ברמה: 36
  מראה וכולות: הוא בצבע ירוק חום עם נקודה אדומה על מקורו לרוב הוא מנקר את אויביו ומשתמש באס אווירי הוא משתמש בעצים להסווה והוא לפעמים שולט ביער וכרגיל הוא יכול לגרום לסופות חול

  השבמחק